Aquapark Meander park Oravice

Tvrdošín
brezovica oravice tvrdosin orava aquapark meander deti relax kupanie welness tobogan zdravie

Prírodná termálna voda s blahodárnym účinkom

V Oraviciach neďaleko hraníc s Poľskom sa nachádza moderný aquapark. Bazény, ktoré sú jeho súčasťou, sú napĺňané termálnou liečivou vodou vyvierajúcou z hĺbky viac než poldruha kilometra. Vďaka jej vysokej teplote je aquapark vrátane vonkajších bazénov v prevádzke celoročne a navštevujú ho ako Slováci, tak i Poliaci z neďalekého Zakopaného a okolia.

Prečo práve tu?

Návštevníkom je k dispozícii niekoľko bazénov: športový, detský so šmykľavkou a vodným hríbom a samozrejme relaxačné bazény s masážnymi tryskami či mimoriadne obľúbenými umelými vlnami. Špecialitou sú dva perličkové bazény, z ktorých je famózny výhľad na Západné Tatry. Aquaparku nesmie chýbať poriadny tobogan a ten, ktorý sa nachádza v oravickom aquaparku má dĺžku až sto metrov.

Zaujímavosti, ktoré neprehliadnete

Wellness je tvorený fínskou saunou, množstvom rôznych druhov masáží či unikátnym morským aerosolovým kúpeľom s mimoriadne vysokým obsahom minerálov. Ak by ste počas pobytu v aquaparku vyhladli, môžete využiť služby tamojšieho bistra či jednej z dvoch kaviarní. Pre najmenších návštevníkov aquaparku je k dispozícii detský kútik.

Kontakt

Aquapark Oravice

Tel:  +421 43 550 46 01
E-mail:   recepcia@aquaparkoravice.sk

Galéria

Poloha

Región

Vitanová

Súradnice

48.654718° N, 20.596355° E

Trasa

Otvor v Google maps

Užitočné informácie

Cena pre jednotlivca od

23€

Doba
trvania

4h

Vhodné pre

  • Dieťa
  • Dospelý
  • Dobrodruh

Otváracie hodiny

Recenzie [0]

Pomôžte Vašimi tipmi a skúsenosťami druhým a pridajte komentár. Hodnotiť pamiatky a pridávať komentáre môžu len prihlásení uživatelia.

Vedeli ste, že...?

Vďaka termálnej vode sú bazény v aquaparku Meander park Oravice k dispozícii 12 mesiacov v roku.