Bobová dráha Bratislava

Bratislava
bratislava hlavne mesto male karpaty bobova draha zabava adrenalin deti tunel

Prvá bobová dráha na Slovensku, nachádzajúca sa pod vežou Kamzík

Ak máte chuť na trochu adrenalínovej zábavy a nachádzate sa v blízkosti nášho hlavného mesta, určite neváhajte a zaskočte si zajazdiť na najstaršej bobovej dráhe na Slovensku. Poloha bobovej dráhy je priamo v srdci lesov Malých Karpát na jedinečnom mieste pod televíznou vežou Kamzík, len 10 minút z Bratislavy. Dajte si však pozor, dráha je otvorená len v letnom období!

Pár slov o histórií

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a môže sa pýšiť prvenstvom medzi letnými bobovými dráhami na Slovensku. Po neustálych úpravách, zlepšeniach a rekonštrukciách počas 20-tich rokov stále výborne funguje a teší sa mnohým návštevám v letnom období. Pribudol aj bufet BOBO, kde si rodičia, či unavení jazdci môžu naplniť hladné žalúdky.

Zaujímavosti, ktoré neprehliadnete

Dĺžka dráhy je 366 metrov s prevýšením 41 metrov. K dráhe tiež pribudla novinka, a to je jeden 7 metrový tunel, ktorý obohatil rýchlu jazdu a o niečo nové a taktiež aj jeden skok. Táto adrenalínová zábava je vhodná pre všetky vekové kategórie, od rodín s deťmi, cez mladistvých až po tých najstarších, ktorý stále majú radi vietor vo vlasoch. Bobová dráha je vhodná na spríjemnenie voľných chvíľ, na usporiadanie detských táborov, ale aj firemných akcií. Neváhajte a nakúpte si viac jázd naraz, oplatí sa! Pre skupiny väčšie ako 5 osôb je nutná objednávka vopred!

 

Kontakt

Bobová dráha Bratislava s.r.o.

Mob:  +421 918 683 202
E-mail:   ba.bobova@gmail.com

Galéria

Poloha

Región

Bratislava

Súradnice

48.156549° N, 17.141618° E

Trasa

Otvor v Google maps

Užitočné informácie

Cena pre jednotlivca od

7€

Doba
trvania

2h

Vhodné pre

  • Dieťa
  • Dospelý
  • Dobrodruh

Otváracie hodiny

Recenzie [0]

Pomôžte Vašimi tipmi a skúsenosťami druhým a pridajte komentár. Hodnotiť pamiatky a pridávať komentáre môžu len prihlásení uživatelia.

Vedeli ste, že...?

Bratislavská bobová dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou letnou bobovou dráhou na Slovensku.