Bobová dráha Veľká Rača

Oščadnica
oscadnica velka raca cadca kysuce bobova draha zabava adrenalin deti atrakcie

Hlavná adrenalínová atrakcia strediska Veľká Rača

Vo Veľkej Rači sa nachádza najdlhšia bobová dráha v strednej Európe - Alpincoaster, ktorá je v prevádzke nielen v lete, ale aj v zimnej sezóne (v prípade priaznivých poveternostných podmienok). Štart bobovej dráhy je vpravo od vrcholovej stanice lanovky na Dedovke pri budove garáže vozíkov bobovej dráhy. Lístky si môžete zakúpiť v pokladniach strediska.

Dráha prechádza od vrcholovej stanice Dedovky popod chatu Koliba, niekoľkými serpentínami medzi lanovkou a zjazdovkou č.2, aby potom premostením prešla na úžasný 360 stupňový rondel a stratila sa v lese medzi Grúnikom a zjazdovkou č. 2, kde sa bude krásnymi serpentínami a skokmi dostávať až na dojazd zjazdovky na Grúniku.

Celá bobová dráha je konštruovaná s prihliadnutím na maximálnu bezpečnosť, rýchlosť vozíka si regulujete sami, pričom jeho maximálna rýchlosť je technicky prispôsobená na 40 km/h. Vozík počas celej jazdy nemôže opustiť trať a ste k nemu pripútaný bezpečnostným pásom. Vozíky sú dvojmiestne, pričom sa na nich môžu viezť aj dve dospelé osoby. Maximálna nosnosť je 250kg.

Kontakt

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Tel:  +421 41 4000 500
Mob:  +421 911 243 601
E-mail:   office@snowparadise.sk

Galéria

Poloha

Región

Oščadnica

Súradnice

49.436714° N, 18.882986° E

Trasa

Otvor v Google maps

Užitočné informácie

Cena pre jednotlivca od

8€

Doba
trvania

2h

Vhodné pre

  • Dieťa
  • Dospelý
  • Dobrodruh

Otváracie hodiny

Recenzie [0]

Pomôžte Vašimi tipmi a skúsenosťami druhým a pridajte komentár. Hodnotiť pamiatky a pridávať komentáre môžu len prihlásení uživatelia.

Vedeli ste, že...?

Bobová dráha vo Veľkej Rači - Alpincoaster - je najdlhšia bobová dráha na Slovensku a patrí medzi najdlhšie bobové dráhy v strednej Európe.