Termálne kúpalisko Senec

Senec
senec deti kupanie aquapark relax welness zdravie adrenalin tobogan

Najbláznivejšie vodné zážitky počas celého roka

Ak zatúžite po oddychu, termálnej vode a relaxe, rozhodne zvážte návštevu termálneho kúpaliska pri Senci. Kúpalisko je situované na známom letovisku Slnečných jazier. Pre obyvateľov nášho hlavného mesta je to len 20 km! Jeho výhodou je aj blízkosť k dôležitým cestným ťahom. Cesta za oddychom nemusí byť dlhá, využite to. Aquapark ponúka celoročné možnosti využitia liečivej vody na zábavu aj oddych.

Pár slov o histórií

Termálny park bol otvorený v roku 2004. Je priamo napojený na geotermálny vrt a teplota vody sa pohybuje v rozmedzí 28 až 38 °C. Neskôr boli v letnej sezóne roku 2007 dobudované niektoré toboganové atrakcie a bonusom je bol lievik „space hole“, ktorý je najväčšou atrakciou tohto druhu na Slovensku.

Zaujímavosti, ktoré neprehliadnete

Ste odvážny a túžite po zábave? Všetky šmýkačky vychádzajú z jedinej toboganovej veže, ktorá poskytuje nádherný výhľad na celý areál a blízke okolie. Najvyšší bod veže siaha až do výšky 12 metrov, čo sa rovná úrovni 4. poschodia paneláku. Takže atrakcie sú určené všetkým odvážnym, ktorý túžia po adrenalínovej zábave! Ak ste prišli za pokojom a relaxom, správnou voľbou je určite vnútorná časť aquaparku, kde je aj saunový svet a masážne perličkové bazény. V chladnom počasí tiež nemusíte váhať s návštevou! Krytá časť ponúka rekreačný bazén s atrakciami, kľudový bazén a detský bazén, ba dokonca pod strechou aquaprku sa nachádza 80 m dlhý tobogan, ktorý začína aj konči v krytej časti. Neváhajte a navštívte kúpalisko v každom ročnom období!

 

Kontakt

AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Tel:  +421 2 45 64 80 21
E-mail:   info@aquaparksenec.sk

Galéria

Poloha

Región

Senec

Súradnice

48.221147° N, 17.415793° E

Trasa

Otvor v Google maps

Užitočné informácie

Cena pre jednotlivca od

17€

Doba
trvania

6h

Vhodné pre

  • Dieťa
  • Dospelý
  • Dobrodruh

Otváracie hodiny

Recenzie [0]

Pomôžte Vašimi tipmi a skúsenosťami druhým a pridajte komentár. Hodnotiť pamiatky a pridávať komentáre môžu len prihlásení uživatelia.

Vedeli ste, že...?

Celoročne všetkých láka teplá voda 28-38°C z vrtu v 6 rôznych bazénoch, počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov.