Termálne Kúpalisko Šírava

Kaluža
sirava kaluza michalovce zemplin kupanie aquapark relax welness zdravie adrenalin tobogan deti

Pohoda, relax a zábava pri Šírave

Ak sa chystáte k Zemplínskej Šírave, ale kúpanie v prírodnom kúpalisku nie je pre vás to pravé, môžete vyskúšať neďaleký Thermalpark. Okrem príjemne teplej vody a množstva vodných atrakcií si môžete priamo z bazéna vychutnať výhľad na vodnú nádrž i neďaleký Vihorlat. Pre priaznivcov wellness sú k dispozícii sauny, masáže a sedací bazén s horúcou geotermálnou vodou.

Prečo práve tu?

Areál nie je v prevádzke ešte ani päť rokov a už na prvý pohľad zaujme svojou netradičnou architektúrou. Zaujímavosťou je vlnový bazén, ktorý je obľúbený najmä medzi deťmi. Voda, ktorou sú napustené všetky bazény v termálnom parku, sa považuje za mimoriadne kvalitnú najmä vďaka špeciálnej úprave. Okrem toho, Thermalpark Šírava je jediným miestom na Zemplíne, kde sa turisti môžu okúpať v geotermálnej vode. 

Zaujímavosti, ktoré neprehliadnete

Množstvo atrakcií je prísľubom toho, že sa v kúpalisku na brehu zemplínskej Šíravy nebude nudiť žiaden člen rodiny. Zatiaľ čo sa deti môžu vyblázniť v rôznych bazénoch s „divokou“ vodou, rodičia si môžu oddýchnuť v saunách či masážnych bazénoch. Ak na vás príde hlad, môžete sa priamo na mieste občerstviť a dobrou správou je aj to, že čoskoro bude návštevníkom Thermalparku sprístupnená aj priľahlá pláž Zemplínskej Šíravy.

Kontakt

TRR centrum Kaluža, s.r.o.

Mob:  +421 944 383 486
E-mail:   info@thermalparksirava.sk

Galéria

Poloha

Región

Kaluža

Súradnice

48.80208° N, 22.002828° E

Trasa

Otvor v Google maps

Užitočné informácie

Cena pre jednotlivca od

13€

Doba
trvania

6h

Vhodné pre

  • Dieťa
  • Dospelý
  • Dobrodruh

Otváracie hodiny

Recenzie [0]

Pomôžte Vašimi tipmi a skúsenosťami druhým a pridajte komentár. Hodnotiť pamiatky a pridávať komentáre môžu len prihlásení uživatelia.

Vedeli ste, že...?

Moderný termálny park je situovaný na prekrásnom polostrove Medvedia hora, ktorý je považovaný za jedno z najkrajších miest na Zemplínskej šírave.